ساعات کاری: روزهاي زوج از ساعت ٣-٧ بعداز ظهر
(021) 22615402-22615403

بهترین دکتر کامپوزیت دندان

بهترین دکتر کامپوزیت دندان

داشتن دندان های زیبا و مرتب از خواسته های عموم افراد است . دندان های سفید و یک دست در داشتن ارتباطی موثر تاثیر گذار هستند . لبخند زیبا رکن اساسی در روابط اجتماعی محسوب می شود . خود شما جذب کدام افراد خواهید شد ؟ کسی که ظاهر اخمو و درهمی دارد و بزور لب های خود را می گشاید یا افرادی که همیشه لبخندی زیبا بر لبانشان نشسته است ! خب پاسخ بر طبق آمارهای جهانی در مورد افرادی که در کسب و کارشان موفق شده اند این را نشان می دهد که این اشخاص ، لبخند را در روابط خود فراموش نکرده اند و نتیجه بهتری در کسب و کار خود داشته اند . این موضوع باعث شدن زیبایی دندان ها بیشتر از پیش مهم جلوه شود و افراد به دنبال بهترین راه و درمان برای به دست آوردن این زیبایی باشند . این آگاهی زمانی تحقق می یابد که بتوانید بهترین دندانپزشک زیبایی را بیابید و با اطمینان درمان خود را دنبال کنید .

بهترین دکتر کامپوزیت دندان در تهران مریم قرایی

کامپوزیت دندان

امروزه علم دندانپزشکی روز به روز در حال پیشرفت است و روش های جدیدی برای زیباتر شدن دندان ها ارائه می دهد . یکی از بهترین درمان هایی که برای سفید کردن دندان ها ارائه شده ، کامپوزیت دندان است . کامپوزیت دندان را می توان از بهترین روش ها دانست که بیمار را در زودتر زمان به کیفیت مناسب می رساند .

کامپوزیت دندان ماده خمیری شکل است که با رنگ های مختلف عرضه می شود این ماده روی دندان ها قرار می گیرد و شکستگی ها و فواصل بین دندانی و آسیب های مشابه را بر طرف می نماید .

بهترین دکتر برای کامپوزیت دندان

افزایش تعداد پزشکان در زمینه های مختلف باعث شده یافتن بهترین ها به سختی امکانپذیر باشد . دندانپزشک زیبایی نیز از جمله شاخه هایی است که اگر توسط دندانپزشک حاذق انجام نشود امکان دارد مینای دندان بیمار دچار آسیب شود . گاهی عوارضی که بعد از درمان ، گریبانگیر بیمار می شود باعث ازدست دادن و یا پوسیدگی زود هنگام دندان ها شود . به این خاطر مراجعه به بهترین دندانپزشک برای کامپوزیت دندان امری حیاتی به نظر می رسد .

بهترین دندانپزشک کامپوزیت دندان با حوصله فراوان خود به بررسی دندان های بیمار می پردازد و قبل از شروع درمان به احیای دندان های آسیب دیده می پردازد چراکه دندان ها قبل از کامپوزیت باید در سلامت کامل باشند . دندانپزشک ترمیمی دندان با بهره گیری از روش های نوین از بهترین روش برای درمان استفاده می کند  و با تجهیزات و مواد مناسب نتیجه مطلوب را برای بیمار در نظر می گیرد .

دکتر مریم قرایی  جراح و دندانپزشک، با استفاده از تکنیک های روز دنیا و دستگاه های مجهز و پیشرفته به برطرف کردن مشکلات دندان بیماران می پردازد. ایشان با دانش و تجربه خود زمینه رضایتمندی مراجعین را فراهم نموده است. جهت مشاوره با بهترین جراح دندانپزشک در تهران می توانید با شماره 02122615402 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر مریم قرایی مراجعه نمایید.

ماندگاری کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان می تواند به طور متوسط حدود 8 سال دوام داشته باشد . البته طول عمر کامپوزیت بیشتر به مراقبت هایی که بعد از کامپوزیت دندان انجام می شود ، بستگی دارد . استفاده بیش از اندازه خوراکی هایی که رنگدانه دارند و رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان ، باعث می شود طول عمر کامپوزیت کاهش یابد و برای ترمیم این تغییر رنگ نیاز به انجام پولیش خواهد بود .

پاسخ

10 − ده =

Call Now Button