ساعات کاری: روزهاي زوج از ساعت ٣-٧ بعداز ظهر
(021) 22615402-22615403

دندانپزشک ترمیمی خوب

دندانپزشک ترمیمی خوب

دندانپزشکی یکی از شاخه های مهم پزشکی است که به بازیابی و ترمیم دندان ها کمک می کند . دندانپزشک زیبایی و ترمیمی روی زیبایی و طرح لبخند بیمار معطوف شده است . زیبایی دندان ها بسیار اهمیت دارد و در روابط اجتماعی و فردی افراد تاثیر می گذارد و دندانپزشک ترمیمی تلاش می کند مشکلاتی که در رسیدن به این زیبایی وجود دارد را از بین ببرد . در ادامه به توضیح بیشتر این موضوع می پردازیم .

دندانپزشک ترمیمی خوب

ترمیم دندان

دندان ها با گذر زمان دچار آسیب دیدگی از جمله ، پوسیدگی دندان ، تغییر رنگ و … می شوند این تغییرات در داشتن لبخند زیبا موثر هستند و بسیاری افراد از این موضوع رنج می برند و نمی توانند در جمع به راحتی لبخند به لب داشته باشند . اما امروزه در زمینه دندانپزشکی تحولات مثبتی رخ داده است که باعث شده افراد از داشتن لبخند زیبا محروم نباشند .

ترمیم دندان ها در دو نوع مستقیم و غیر مستقیم صورت می گیرد . در انجام ترمیم های مستقیم ، بعد از آماده شدن و تراش دندان ها کامپوزیت و روکش ها روی دندان قرار می گیرند . اما در روش های غیر مستقیم ، بهبودی با روش های جانبی حاصل می شود .

چگونه دندان ترمیم می شود؟

فرایندی که برای ترمیم انجام می شود بر طبق شرایط دندان ها متفاوت است ، برای سفید کردن دندان ها می توان از روش های بلیچینگ دندان ، کامپوزیت و یا انواع روکش ها استفاده کرد . با لمینت و کامپوزیت ها می توان فاصله و بی نظمی دندان را بر طرف نمود البته اگر دندان ها نامرتب باشند و در بهداشت دهان و دندان اختلال ایجاد می کنند می توان با روش های جراحی و ارتودنسی آن را برطرف نمود .

دندانپزشک ترمیمی خوب

بهترین دندانپزشک که در زمینه ترمیمی کار می کند با حفظ دندان های طبیعی فرد به بازسازی دندان ها می پردازند که علاوه بر بهبود عملکرد دندان ، زیبایی دندان نیز تامین گردد . امروزه تعداد دندانپزشکان نیز افزایش یافته و یافتن بهترین ها در میان آن با سختی همراه شده است و نیاز بوده بیمار اطلاعات مناسبی در این حوزه داشته باشد . گاهی افراد از روی ناآگاهی به افرادی که تخصص لازم در این زمینه را ندارند مراجعه می کنند و باعث نارضایتی آن ها بعد از درمان می شود و در برخی موارد آسیب های جبران ناپذیری به دندان ها وارد شده است .

دکتر مریم قرایی  جراح و دندانپزشک، با استفاده از تکنیک های روز دنیا و دستگاه های مجهز و پیشرفته به برطرف کردن مشکلات دندان بیماران می پردازد. ایشان با دانش و تجربه خود زمینه رضایتمندی مراجعین را فراهم نموده است. جهت مشاوره با بهترین جراح دندانپزشک در تهران می توانید با شماره 02122615402 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر مریم قرایی مراجعه نمایید.

چگونه دندانپزشک خوب را انتخاب کنیم ؟

داشتن مدارک مورد تایید انجمن دندانپزشکان یکی از مواردی است که می تواند در انتخاب به شما کمک کند . بررسی دقیق بیمار، داشتن اخلاق کاری ، به روز بودن و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ، تحقیق در مورد پیشینه دندانپزشک و تجربه های کاری و رعایت بهداشت محیطی مطب می تواند از دیگر گزینه های توصیه شده برای بیماران باشد .

پاسخ

4 × پنج =

Call Now Button