ساعات کاری: روزهاي زوج از ساعت ٣-٧ بعداز ظهر
(021) 22615402-22615403

گذاشتن نگین روی دندان

گذاشتن نگین روی دندان

امروزه با رشد تکنولوژی در زمینه های مختلف ، زیبایی نیز از این روند عقب نمانده و شاید بیشتر از پیش از این پیشرفت بهره برده باشد . زیبایی ، علاقه جدایی ناپذیر در بین عموم افراد است و در این بین خانم ها بیشتر آن را دنبال می کنند و خواهان جوانسازی و زیبا نشان دادن خود ، به خصوص در صورتشان هستند . یکی از آیتم های مهم در چهره لبخند است . بله لبخند این کلمه ساده اما تاثیر گذار ! شاید قابل تصور نباشد که این کلمه کوچک تا چه اندازه می تواند در روابط شخصی و اجتماعی فرد مهم باشد . چه قراردادهایی که با لبخند و روی خوش به سرانجام رسیده اند و چه تنش ها و اختلاف هایی که با لبخند زیبا به صلح منتهی شده اند . حال چه مواردی در داشتن لبخند موثر است . گزینه اول دندان ها ، اگر شما نیز دندان های نا مرتب و نازیبا داشته باشید حتما تجربه کرده اید که در جمع سعی دارید لبخند کوتاهی داشته باشید و تا حد امکان از لبخند زدن خودداری می کنید . افرادی که این مشکل را داشته اند به خوبی این مورد را درک می کنند . در گام بعدی باید دید چه کاری می توان انجام داد تا دندان ها زیباتر دیده شوند به طوری که به فرد ذوق لبخند زدن را هدیه دهد . کاشت نگین یکی از این مورد های پیشنهادی است . در ادامه به توضیح بیشتر کاشت نگین روی دندان می پردازیم .

کاشت نگین دندان دکتر مریم قرایی

نگین دندان چیست؟

نگین دندان سنگی کوچک و بیرنگ است و به وسیله چسب روی دندان قرار می گیرد . این جواهرات نگینی باعث زیباتر شدن طرح لبخند می شود و به صورت جواهری مصنوعی روی دندان خودنمایی می کنند .

نحوه اتصال نگین روی دندان

برای گذاشتن نگین باید از دندانپزشک ماهر کمک بگیرید تا نگین ها به خوبی روی دندان منطبق شوند . این روند بسیار کوتاه است و در مدت زمان کوتاهی در مطب دندانپزشک انجام می شود . در قرار دادن نگین نباید دندان ها آسیب ببینند و مینای دندان سوراخ و یا تراشیده شود . نگین دندان باید روی دندان سالم قرار گیرد در نتیجه قبل از انجام ، دندانپزشک دندان ها را بررسی می نماید تا در صورت نیاز به ترمیم ، کارهای لازم را انجام دهد و مشکل برطرف گردد. مستحکم بودن مینای دندان و سالم بودن دندان از جمله شرایط لازم برای کاشت نگین است .

دکتر مریم قرایی  جراح و دندانپزشک، با استفاده از تکنیک های روز دنیا و دستگاه های مجهز و پیشرفته به برطرف کردن مشکلات دندان بیماران می پردازد. ایشان با دانش و تجربه خود زمینه رضایتمندی مراجعین را فراهم نموده است. جهت مشاوره با بهترین جراح دندانپزشک در تهران می توانید با شماره 02122615402 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر مریم قرایی مراجعه نمایید.

انواع نگین های دندان

نگین ها از جنس بلورهای شیشه ای هستند که روی فویل آلمینیوم قرار گرفته اند تا درخشندگی مناسبی روی دندان ایجاد کنند . نگین ها در رنگ های شفاف ، سفید ، یاقوتی و آبی وجود دارند که با توجه به سلیقه فرد انتخاب و نصب می شود .

لازم به ذکر است نگین های دندان هر زمان که شخص بخواهد ، قابل برداشتن است و دندانپزشک می تواند مانند براکت های ارتودنسی نگین ها را از روی دندان بردارد .

پاسخ

هجده − 4 =

Call Now Button